,,Fotografia mi dáva voľnosť a príležitosť  ako ukázať svetu moje videnie, cítenie a vnímanie krásna"

Volám sa Gabriela a som fine art svadobná fotografka.Jeden múdry človek raz povedal že ,, Niekedy nespoznáme hodnotu okamihu až pokým sa nestane spomienkou."
Pre mňa je fotografia dokonalým spôsobom ako zachytiť tie najkrajšie momenty a chvíle s vašimi najbližšími, ktoré sa už nemusia zopakovať. Je to úžasný nástroj ako zastaviť na chvíľu čas a uchovať si ten moment naveky.Práca s prirodzeným svetlom a autentickosťou, ktorú na fotkách milujem mi dovoľuje odovzdať vždy čisté, nežné a nadčasové fotografie. 
Moja tvorba je charakteristická množstvom svetla, ktoré na fotografiách vytvára snový vzhľad. Prirodzené emócie ,mäkké tiene, pastelové farby a jemná zrnitosť dodávajú mojim fotkám jedinečný charakter. Z detailov rada vytváram celok, ktorý k Vám prehovára svojim jedinečným príbehom.Mojou vášnou je zachytávať všetky tie krásne momenty štastia, ktoré láska  so sebou prináša. Na svadbách sa snažím vždy  pristupovať k celej udalosti vnímavo a zachytiť ju umeleckým a originálnym spôsobom. Nechávam dej plynúť no vďaka nadobudnutým skúsenostiam sa nebojím poradiť či navigovať tým správnym smerom.

MOJU PRÁCU NÁJDETE NA BLOGOCH